Tere tulemast, Villem-Henrik Koitmaa

Miks Sa valisid HC Panter?

Olen viimasel kahel hooajal välismaal mängides tõsiselt mõelnud koju naasmisele perekondlikel põhjustel ja seoses sellega otsinud soodsat kohta, kus endiselt võimalikult kõrgel tasemel jäähokiga jätkata. Kui kuulsin suvel HCP plaanidest eelseisval hooajal meistriliigas osaleda, olin koheselt huvitatud, sest tean projekti eestvedajaid hästi ja usun, et projektil on just nende inimeste näol väga hea vundament tulevikuks.

Mis on Sinu 2020/21 hooaja ootused?

Hetkel on 20/21 hooajaks seatud eesmärk aidata meeskonnal võita võimalikult palju mänge ja lasta võimalikult vähe väravaid. Täpsemad eesmärgid selguvad vast siis, kui juba esimesed mängud on peetud ja vastaseid tundma õpitud.

Kes on Villem-Henrik Koitmaa?

Alustasin hokiga 6-aastaselt Talleksi jäästaadionil, kus minu esimeseks treeneriks oli Enn Putnik. Väravavahiamet oli nii-öelda armastus esimesest silmapilgust, kui nägin esmakordselt jäähoki väravavahti vanema grupiga Talleksis trenni tegemas. 17-aastaselt kolisin Soome, et hokit tõsisemalt võtta. Kolmandal hooajal jõudsingi mõnes mõttes oma eesmärgini, olles kogu hooaja Mestis liigas varuväravavahi rollis ja elades nii-öelda proffina. Seejärel naasin Eestisse, et oma haridusele keskenduda. 2015 kolisin taas välismaale, et Londonis õppida teleproduktsiooni. Ülikooli kõrvalt hakkasid aga mängud päris hästi minema Inglismaa teises liigas ja otsustasingi seejärel veel profileiba proovida. Järgnevad 4 hooaega mängisingi Uus-Meremaal, Ungaris, Belgias ja Poolas.

Hobisid on mul palju, kuid viimasel ajal on golf rohkem huvi pakkuma hakanud.