Team EESTI U18 madistas HC Pantritega 23.08.2020

Täna täitus Škoda jäähall taas põnevusega, kui omavahel võtsid mõõtu uuest hooajast meistriliigaga liituv HC Panter ning Team EESTI U18. Mäng kujunes vägagi tasavägiseks, kui lõppskoor 4:3 vormistati alles lisaajal, napi võidu noppisid sellest kohtumisest pantrid. 

Loe lähemalt https://www.eestihoki.ee/koondised/team-eesti-u18-madistas-hc-pantritega

HC Panter esindusmeeskonna peatreener Märt Eerme rääkis mängust:

“Mängu Team Eestiga võib nimetada igati kordaläinuks klubile-mäng oli põnev ja kaasahaarav ning kohale oli tulnud väga palju hokisõpru. Paljudele meenutas see kindlasti meeskonna algusaastaid, kui tribüünid olid alati rahvast täis.

Mäng läbi treeneri silmade oli selline, mida kauaks meenutama ei jää. Olime esimese poole mängust kindlasti nö pesumasinas. Seda saab selgitada sellega, et mängida ilma taktikalise ettevalmistuseta on äärmiselt raske. Oleme esimesed 2 nädalat pühendanud ainult vastupidavusele ja vormi kogumisele.

Laupäeval selgusid esialgsed EMV mängudeajad ning edaspidi saame keskenduda juba oma mängupildi arendamisele ja selgitada mängijatele, kus ja kuidas mängida soovime, et oleksime ühel arusaamal, kui litter Eesti Meistrivõistlustel jääle kukub.”

Täname meie ürituse fotograafi: Catherine Kõrtsmik