Tartu Välk suutis taas alistada HC Panteri, lõppseisuks jäi 5-3

Tänases kodumängus alistas Tartu Välk HC Panteri lõpptulemusega 5-3 (1-2, 2-0,2-1).

Esimene kolmandik algas edukalt kui Mihkel Võrang #90 lõi viiendal minutil esimese värava (söötjad Kevin Parras #18 ja Johannes Tammeorg #82). Kümnendal minutil suutsid vastased värava tagasi lüüa, kuid kolm minutit hiljem suutsid taas pantrid juhtima minna, kui Daniel Baranek #12 värava lõi (söötjateks David Baranek #15 ja Allan Saar #10). Esimene kolmandik lõppes seisuga 1-2.

Teisel kolmandikul suudeti alguses hoida eduseisu, kuid viimase kolme minuti jooksul suutsid vastased juhtima minna, kui pantrite väravasse löödi kaks järjestikust väravat. Teise kolmandiku lõppseis oli 3-2.

Kolmandal kolmandikul pidid pantrid alla vanduma vastaste paremusele, kui tartlased läksid kindlalt juhtima 5-2. 56. minutil suutis Mihkel Võrang #90 ühe värava veel tagasi lüüa (söötjad Kevin Parras #18 ja Paul Sillandi #7). Mäng lõppes seisuga 5-3.

Peatreener Märt Eerme kommenteeris mängu järgmiselt: “Alustasime hästi esimest kolmandikku. Suutsime oma tsoonist alustada viisikuna rünnakuid ning ka kaitsjad toetasid ilusti rünnakule minekut.
Peale vaheaega oli Tartu agressiivsem pool ja suutis meie mängu sassi lüüa teisel kolmandikul. Kuni viimaste minutiteni suutsime neid ilusti markeerida. Viigivärav oli markeerimisviga ning sinna otsa veel 2,5 sekundit enne lõppu löödud ülekaalu värav.
Kolmanda kolmandikul palju viis vastu viis mängida ei saanud ja see rikkus meie rütmi ja andsime neile liiga palju võimalusi.
Õnneks kaua mõtlema ei pea ja saame homme teha vigade parandust Narva vastu.”

Vaata ka videost, kuidas kommenteeris mängu esiväravavaht Villem-Henrik Koitmaa #1.

2020/21 hooaja meistritiitli võitis Tartu Välk 494, palju õnne kogu HC Panteri pere poolt!

Aitäh kõigile, kes te live ülekande vahendusel meile pöialt hoidsite 🤗

Järgmine mäng toimub juba homme, kui HC Panter võõrustab Narva PSK’d Haabersti jäähallis. Avavile kõlab kell 15.40 ja otse kannab mängu üle Postimees Sport.