SELLE AASTANUMBRI ESIMENE KODUMÄNG MÄNGITUD! HC PANTER 3 – 5 TARTU VÄLK

Selle aastanumbri esimene kodumäng mängitud! Tänane mäng oli karistuste rohke ja lõpptulemuseks jäi 3-5 (1-2, 1-2, 1-1).

Aitäh kõigile, kes te @sport.postimees live ülekande vahendusel meile pöialt hoidsite!

Esimesel kolmanikul oli tunda, et pikk paus mängudest oli teinud oma töö ja võistkonnal oli raske hoogu sisse saada. Esimene kolmandik lõppes 1-2 seisuga Tartu Välgu kasuks. Sellel kolmandikul oli pantritest värvalööja Paul Sillandi #7 (söötjad olid Jaanus Sorokin #86 ja Saveli Novikov #77).

Teisel kolmandikul löödi Pantritele lisaks 2 väravat ja pantrid suutsid vastu lüüa ühe. Väravalööjaks oli sel kolmandikul Danil Tsarkovskyi #87 (söötjad olid Allan Saar #10 ja Ilja Grigorjev #9).

Viimasel kolmandikul lõi värava Paul Sillandi #7 (söötjateks olid Daveli Novikov #77 ja Ilja Urushev #16).

Peatreener Märt Eerme ütleb kokkuvõtlikult mängust järgmist: “Tasavägine ja hea mäng, peame rohkem vähemust/ülekaalu harjutama hakkama, et suudaksime endale võimaluse anda. Eriti rahul olen noortega, suudaks nad sellist mängu jätkata ning treeningutel ka lisada vunki oleks lust seda kõigil vaadata. Ootame juba järgmist kohtumist!”

Täname meie sponsorit Gravexit ja Risto Tammeorgu, kes lõi see kord litri lahti!