Kaua oodatud võit HC Everesti vastu tuli ja juba homme mängitakse karikavõistluste finaalmängudes

Täna toimus Kohtla-Järve jäähallis karikamängude poolfinaal ja tuli kaua oodatud võit, sest HC Panter alistas HC Everesti ja mängu lõpptulemuseks jäi 1-6 (0-1, 1-2, 0-3).

Esimene kolmandik algas pantrite jaoks hästi, kui kaheksandal minutil lõi Silver Kerna #2 värava (söötja Dominik Tobola #97). Esimene kolmandik lõppes 0-1 eduseisuga pantrite kasuks.

Teisel kolmandikul suutsid pantrid oma eduseisu veelgi suurendada lüües kaks litrit vastase väravasse, lööjateks olid Paul Sillandi #7 ja Ilja Urushev #16 (söötjad Mihkel Võrang #90 ja Kevin Parras #18; David Baranek #15). Enne kolmandiku lõppu suutsid vastased ühe värava lüüa ka pantrite väravasse ning kolmandik lõppes seisuga 1-3.

Kolmas kolmandik oli eriti põnev ja väravaterohke, sest kahe minuti jooksul suutsid pantrid lüüa veel kolm väravat ja oma võidu kindlustada. Neli minutit enne mängu lõppu suutis värava lüüa Mihkel Võrang #90, sellel järgnesid väravad Dominik Tobola #97 ja Marten Põldmets #11 poolt (söötjad Ilja Urushev #16 ja Kevin Parras #18; Niklas Sildre #17 ja Oleksii Lubnin #26). Mäng lõppes seisuga 1-6!

Mängu parimaks mängijaks valiti väravavaht Villem-Henrik Koitmaa #1! Vaata ka videost, kuidas Villem mängu kommenteerib.

Peatreener Märt Eerme kommenteeris mängu järgnevalt: “Mängisime pm kogu 60 min hästi ja viisikuna kompaktselt. Taktikaliselt pisut targemini kui eelmine mäng ning nende ülekaalul ei olnud selline päev nagu viimane kord. Hea meel meeste üle, et saime lõpuks tulemuse, mida põhiturniiril oleksime ehk samamoodi väärinud. Nüüd juba mõtted homseks esimeseks finaaliks suunatud.”

Juba homme algavad karikavõistluste finaalmängud. HC Panteri vastane selgub juba peale teist poolfinaali, kus hetkel on kohtumas omavahel Tartu Välk 494 ja Narva PSK.

Aitäh kõigile, kes te live ülekande vahendusel meile pöialt hoidsite!