INTERVJUU: Esindusmeeskonna peatreener Märt Eerme võtab kokku tänavuse hooaja

Tallinna esindusmeeskonna HC Pantri peatreener Märt Eerme on rahul selle hooaja saavutustega, arvestades, et kõik mängijad panustavad oma aega töö, kooli ja pere arvelt.  Tegime intervjuu peatreeneriga, kus ta võtab kokku esindusmeeskonna tänavuse hooaja.

Kuidas hooaja kokku võtate – pronks meistriliigas ja Eesti klubide arvestuses teine koht, kas suures pildis võib hooajaga rahule jääda?

Pikk ja raske hooaeg, mille suutsime lõpetada välja võideldud medaliga. Arvestades seda, et kõik mängijad panustavad oma aega töö/kooli/pere arvelt, siis tuleb kindlasti olla rahul sellega, mida saavutasime.

Mis olid hooaja algul teie seatud eesmärgid ja kas need said ka täidetud?
Enne hooaega räägiti medalist. Selle täitsid mängijad, kes viimaseks mänguks suutsid end piisavalt motiveerida ning tasavägise mängu meie kasuks pöörata.

Tallinna esindusmeeskond HC Panter lõpetas Coolbet Hokiliiga 21/22 hooaja pronksmedaliga.

Keda tooksite mängijatest esile, kes tegi suurima arenguhüppe?
Usun, et kõik nooremad mängijad tegid sammu edasi. Nad suutsid võtta piisavalt vastutust, mis on oluline asi meie mängu juures. Eks igaühe panus on võrdväärne tema enda panustatud ajaga. Samamoodi on lood igaühe arenguga. Kes rohkem suutis leida aega kooli/töö/pere jms kõrvalt panustada selle tase oli ka jääl näha. Tore on näha, et vanemad mehed aitavad nooremaid ja on samas nõudlikud ning ise oma töökusega eeskujuks.
Milline mäng jäi eriti eredalt meelde sel hooajal?
Kõik Kurbadsi mängud ning ehk viimane pronksimäng.

HC Panter vs HK Kurbads 31. oktoobril 2021

Pantrite meeskonnas on palju noori, aga ka vanemaid ja kogenumaid mängijaid, kuidas noorte poiste ja vanemate meeste omavaheline koostöö sujus? Kuidas riietusruumis õhkkond oli?
See oli teine hooaeg koos ja mängijad juba teavad/tunnevad üksteist paremini. See kandus üle ka koostööle ja õhkkonnale.
Kuidas jäite meie noorte pantrite kasvandikega rahule, kes sel hooajal esimest korda esindusmeeskonna eest jääle astusid?
Meeste eest debüteerinud poistega võib väga rahule jääde. Tore, et neid järjest rohkem peale on tulemas.
Kuidas jäite meie välismängijatega rahule?
Esimest hooaega HC Pantrites mänginud meestest olid Kalev McCarthy, Mica Glass ja Vladislav Anufryienka suureks abiks, olulisem on veel nende juures see, et nad olid ka riietusruumis heaks täienduseks.

Pantrite fännid 27. märtsil 2022

Mille kallal peab meeskond veel vaeva nägema, et mängu parandada?
Edasiseks arenguks oleks vaja treenida rohkem. Samas leida tasakaal amatööride tasemel spordi ja muu elu vahel on väljakutse.
Mida te ise treeneritena sel hooajal õppisite?
Motiveeritud inimene teeb imesid.