HC Panter võttis ihaldatud võidu HC Everesti üle

Tänane heitlus HC Everesti vastu lõppes seisuga 5-2 ja pantrid said pikalt oodatud magusa võidu 🔥

Mängu skoori avas HC Everesti meeskond ning esimene kolmandik lõppes seisuga 0-1.

Teisel kolmandikul tulid pantrid mängu tagasi kui värava lõi Vladislav Anufryienka #53 (söötjad Nikolai Mamadzanov #27 ja Artur Fedoruk #21). Ka teise värava autor oli Vladislav Anufryienka #53 (söötjad Nikolai Mamadzanov #27 ja Saveli Novikov #77). Vähem kui 10 sekundit hiljem lõi kolmanda värava Mica Glass #24 ning viimasele kolmandikule mindi vastu seisuga 3-2.

Kolmas kolmandik sai ilusa alguse, kui Vladislav Anufryienka #53 litri vastaste väravasse viskas (söötja Aleks Morozov #95) ning edu HC Everesti vastu suurenes veelgi, kui oma möngu teise värava viskas Mica Glass #24 (söötja Mihkel Võrang #90). Mäng lõppes seisuga 5-2 ja ihaldatud võit tuli koju.

Mängu parimaks valiti kolme värava autor Vladislav Anufryienka #53.

Aitäh kõigile toetajatele, kes te mängule kaasa tulite elama!

Meie mänguloosi võitis see kord Marko Allik, palju õnne! Võtame võitjaga ise ühendust.