HC Panter võitis teise finaalmängu ja homme sõidetakse Tartusse, et selgitada välja võitja

Täna toimus Haabersti jäähallis karikamängude teine ning vägagi põnev finaalmäng. HC Panter alistas Tartu Välgu ja mängu lõpptulemuseks jäi 4-2 (1-0, 3-1, 0-1).

Esimene kolmandik algas tasavägiselt, kuid kolm minutit enne kolmandiku lõppu lõi meeskonna kapten Jaanus Sorokin #86 värava (söötja Daniel Baranek #12). Esimene kolmandik lõppes seisuga 1-0.

Teise kolmandiku algul viigistasid vastased seisu, kuid pantrid näitasid head meeskonnamängu ning suutsid viie minuti jooksul lüüa 3 väravat. 29. minutil lõi värava Daniil Tsarkovskyi #87 (söötjad Dimitry Lavrov #4 ja Ilja Urushev #16) ning kõigest 21 sekundit hiljem lõi värava Mihkel Võrang #90 (söötjad Kevin Parras #18 ja Dominik Tobola #97). Neli minutit hiljem lõi Mihkel Võrang #90 taas litri vastase väravasse (söötjad Paul Sillandi #7 ja Silver Kerna #2). Teine kolmandik lõppes seisuga 4-1.

Kolmandal kolmandikul oli tihe rebimine. Vastased suutsid viimasel mänguminutil lüüa ühe värava, kuid kindel võit tuli koju ning mängu lõppseisuks jäi 4-2.

Peatreener Märt Eerme kommenteeris mängu järgmiselt: “Mängisime täna head 60 minutit. Alguses hoidis Koitmaa meid paaril korral veepeal, kui seda vajasime. Mängu lõpp oli juba kaitsest vaadates palju parem. Sellised seeriad on head näited sellest, kus väikesed asjad muudavad palju mängu/seeria kulgu. Usun, et näitasime tänase füüsilise mängu, blokeeritud visete, kaitses ja ründes viisikuna mängides, et oleme valmis mängima head hokit ja nii individuaalselt kui ka kogu meeskonnana edasi arenema. Homme jätkub võitlus, 60 min veel ees hooaja viimast mängu. Oleme kõik selle nimel higi, valu ja verd valanud ning tööd teinud, et meie hooaeg nii pikaks on lõpuks kujunenud.”

Parimaks mängijaks valiti kaitsemängija Saveli Novikov #77. Vaata ka videost, kuidas Saveli mängu kommenteris.

Aitäh kõigile, kes te live ülekande vahendusel meile pöialt hoidsite! 🤗

Juba homme toimub Tartus karikavõistluste viimane finaalmäng ning selgub võitja.