HC Panter võitis HC Vipersit suure väravate ülekaaluga!

Eile Tondiraba jäähallis toimunud mängul alistas HC Panter HC Vipersi ning lõpptulemuseks jäi 2-8 🔥

Esimesel kolmandikul avasid mängu skoori vastased, kuid ei läinud kaua, kui meie ründaja Mihkel Võrang #90 viigistas seisu (söötjad Silver Kerna #2 ja Daniil Fursa #97). Kolmandiku teisel poolel läksid pantrid juhtima kui Ilja Urushev #16 lõi värava (söötja Danil Tsarkovskyi #87). Minut hiljem suutis ka Paul Sillandi #7 litri vastaste väravasse visata (söötjad Nikolay Mamadzanov #27 ja Danil Tsarkovskyi #87). Esimene kolmandik lõppes seisuga 1-3.

Teisel kolmandikul suurendasid pantrid veel oma edu kahe värava võrra. Väravate lööjateks olid Daniil Fursa #97 (söötjad Silver Kerna #2 ja Mihkel Võrang #90) ja Mihkel Võrang #90 (söötja Kevin Parras #18). 20 sekundit enne kolmandiku lõppu lõid vastased küll ühe värava tagasi, aga viimasele kolmandikule mindi vastu seisuga 2-5.

Kolmandal kolmandikul olid pantrid vastastest üle, lüües veel kolm väravat. Väravate lööjateks olid Mica Glass #24 (söötjad Mihkel Võrang #90 ja Kevin Parras #18), Vladislav Anufrijenka #53 (söötjad Nikolay Mamadzanov #27 ja Silver Kerna #2) ja Kevin Parras #18 (söötjad Ilja Urushev #16 ja Paul Sillandi #7).

Mäng lõppes võiduga! Mängu parim oli pantrite ründaja Mihkel Võrang #90.

Aitäh kõigile meie toetajatele, kes te tulite mängule kaasa elama ning näeme juba peatselt taas jäähallis! 😎