HC Panter sai Optibet Hokiliigas kirja võidu ja kaotuse

Laupäeval, 14.oktoober peetud põnevas ja kaasahaaravas mängus alistas Tallinna HC Panter möödunud hooaja Optibet Hokiliiga finalisti HK Mogo/LSPA meeskonna tulemusega 5-3.

Esimese kolmandiku viiendal minutil läks HK Mogo mängu jutima Gints Meija väravast juhtima 1-0. Teise kolmandiku alguses viigistas Daniil Fursa mängu kuid minut hiljem viis Renārs Kamergrauzis HK Mogo taas juhtima. 2 minutit hiljem viis Kaspars Ziemiņš HK Mogo juhtima 3-1.

Kolmandal kolmandikul lõi Nikita Puzakov järjest kolm väravat ning viis omakorda HC Panteri juhtima 4-3. Poomteist minutit enne mängu lõppu saatis Maksim Lovkov littri tühja väravasse ja vormistas võidu HC Panteriöe 5-3.

HC Panter väravavaht Jesse Makaj tegi 37 tõrjet, HK Mogo/LSPA väravavaht Olivers Bantersons 24.

Pühapäeval, 15.oktoober tuli aga tunnistada HK Mogo/LSPA paremust 9-2. Meie väravad lõid Daniil Tsarkovskyi ja Andre Linde. Väravas tegi 36 tõrjet Jesse Makaj.