HC Panter pidi tunnistama Tartu Välgu paremust

Selle hooaja esimesel võõrsil peetud mängul pidid pantrid tunnistama Tartu Välgu paremust, lõpptulemuseks jäi 12-3.

Esimest kolmandikku alustas kodumeeskond hoogsalt minnes kiirelt juhtima ning võites selle 5-1 . Pantrite poolelt oli täpne Mihkel Võrang #90.

Teisel kolmandikul mäng võrdsustus  ning pantrid alustasid kahe jörjestikuse väravaga, väravalööjateks olid Vladislav Anufrijenka #53 ja Silver Kerna #2. Paraku aga said ka vastased uuesti mängu sisse ning teise kolmandiku lõppseisuks jäi 8-3.

Viimasel kolmandikul viskasid vastased veel neli vastuseta väravat ning mäng lõppes seisuga 12-3.

Esmakordselt tegid esindusmeeskonnas debüüdi neli noort pantrite kasvandikku: Nikita Grebenev, Roland Luht, Jegor Proskurin, Hubert Parras!

Aitäh kõigile meie toetajatele, kes te tulite mängule kaasa elama ning näeme juba peatselt taas jäähallis!