HC Panter pidas hooajaeelse sõpruskohtumise HK Kurbadsiga!

Pühapäeval, 3.september pidas HC Panter esindusmeeskond hooajaeelse sõpruskohtumise HK Kurbadsiga.

HC Panter alustas mängu hästi, minnes Daniil Tsarkovskyi, Rasmus Kiige ja Saveli Novikovi väravatest juhtima 3-0, teisel kolmandikul lõi HK Kurbads tagasi kaks väravat, kuid HC Panter meeskonnale lisas veel ühe värava Rasmus Kiik ning viimasel vaheajale mindi 4-2 eduseisust. Kolmandal kolmandik oli mäng väga jõuline ja karistusterohke ning HK Kurbads vähendas pantrite eduseisu. Kui mängu lõpuni oli 5 minutit seisid tablool numbrid 4-4. Viimasel viiel minutil said HC Panterile saatuslikuks karistused, mille Kurbadsi mängijad ära kasutasid ning lõid Villem -Henrik Koitmaa seljataha veel kaks väravat. Mängu viimane värav Kurbadsi poolt löödi tühja väravasse ning HK Kurbads vormistas mängu lõppseisuks 7-4.

Optibet Hokiliiga saab alguse juba sel laupäeval, 9.09 kui Riias minnakse vastamisi HK Prizmaga.

Esimene kodumäng juba 13.09 kell 19.10 Haabersti jäähallis.

Piletid mängule on müügil meie kodulehel .
Samuti on võimalus osta HC Panter hooajakaart, mis sisaldab kõiki Optibet Hokiliiga HC Panteri kodumänge. Soodushind praegu 100.-