HC Panter mängib Coolbet hokiliiga FINAALIS!

HC Panter meeskond alistas laupäeval, 18.03 peetud Coolbet Hokiliiga poolfinaalseeria kolmandas mängus võõrsil Tartu Välk 494 tulemusega 5:3.
Põnevas mängus läks Tartu juhtima 2-0, kuid pantrid suutsid ühtse meeskonnana mängides võtta võidu ning minna poolfinaalseeriat juhtima 2-1.

Meie väravad:
Vladislav Anufriyenka (söötjad Demid Morozov ja Mihkel Võrang)
Andrei Rozinko (söötjad Johannes Tammeorg ja Ilja Babrusev)
Andrei Rozinko (söötja Daniil Fursa)
Saveli Novikov
Daniil Fursa (söötjad Ilja Babrusev ja Paul Vahi)

Meie mängija Andrei Rozinko sai mängus hakkama lacrosse värava löömisega.
Vaata siit

Neljandas poolfinaalmängus pühapäeval, 19.03 alistas HC Panter Tartus Astri Arenal Välk 494 tulemusega 3:1.
Avakolmandikul viis Andrei Rozinko (Artur Fedoruk ja Daniil Fursa söödust) Pantrid juhtima, teisel kolmandikul suurendasid Daniil Fursa (Andrei Rozinko ja Mihkel Võrangu söötudest) ja Niklas Sildre (Kevin Parrase söödust) Pantrite eduseisu kolmeväravaliseks. Viimasel perioodil suutis Välk ühe värava tagasi lüüa, kuid sellest ei piisanud ning HC Panter võitis poolfinaalseeria mängudega 3-1 ning kohtub kolme võiduni peetavas finaalis Riia klubi HK Kurbadsiga.