HC Panter esindusmeeskond võitis Optibet hokiliigas tabeliliidrit

HC Panter üllatas Optibet hokiliiga liidrit HK Zemgale/LBTU-d ning võttis magusa 2:0 võidu.

Tallinna HC Panter kohtus laupäeval, 17. veebruaril Jelgava jäähallis Optibet hokiliiga põhiturniiril viimast korda HK Zemgale/LBTU-ga ning ei andnud vastasele mingit võimalust.

Kui kohtumist oli mängitud 4:52 avas pantrite skoori Andre Linde, ning viis HC Panteri mängu juhtima 1:0. Ajas 12:46 realiseeris HC Panter ülekaalu, kui värava viskas Nikita Puzakov ning seisuks tablool 2:0.

Teisel perioodil tegi HC Panter oma elu keeruliseks, kui kogu kolmandiku peale võeti kuus kaheminutilist karistust ning vastane sai mängida ülekaalu nii 4 vastu 5, kui 3 vastu 5, aga HC Panter suutis kõik ohtlikud olukorrad siiski ära hoida ning liiga liider ei suutnud ühtegi väravat HC Panter väravavahi seljataha saata.

Kolmandal perioodil HK Zemgale/LBTU oli küll häid väravalöömisvõimalusi, aga HC Panter näitas väga head kaitsemängu ning võttis magusa 2:0 võidu.

HC Panter väravas tegi väga hea mängu Jesse Makaj tõrjudes mängu jooksul 50 pealeviset.