HC Panter esindusmeeskond sai põhihooaja viimases kodumängus täismaja ees magusa võidu

HC Panter võõrustas kolmapäeval Optibet hokiliigas täismaja ees HK Prizmat ning alistas Läti klubi 5-1.

Juba Läti liigas play-off’i koha kindlustanud Panter asus kohtumist juhtima avakolmandiku kümnendal minutil, kui Nikita Puzakov väravani jõudis. Andre Linde kasvatas edu juba 13 sekundit hiljem, ja läks mängu kahega väravaga juhtima.

Maksim Lovkovi tabamus teise kolmandiku kuuendal minutil viis Panteri kolme väravaga juhtima ning Daniil Fursa viskas otsustava kolmandiku esimesel minutil neljandagi. HK Prizma sai kuus ja pool minutit enne mängu lõppu veel auvärava, kuid Daniil Fursa pani 57. minutil võiduka punkti ning Panter teenis kindla 5-1 võidu.

Juba hooajajärgsel lõppturniiril koha kindlustanud Panteril on veel põhihooajal mängida kolm mängu, 17. veebruaril minnakse vastamisi HK Zemgalega ning kolm päeva hiljem mängitakse uuesti Prizmaga. HC Panter lõpetab põhihooaja 24. veebruaril HK Kurbadsi vastu.