HC Panter esindusmeeskond sai Optibet Hokiliigas kirja kolmanda võidu

HC Panter esindusmeeskond alistas 18. oktoober peetud Optibet Hokiliiga mängus HK Prizma meeskonna tulemusega 4-2 ning tõusis turniiritabelis viiendale kohale.

Mängu 18-ndal minutil viis Kevin Parras Andre Linde ja Andrei Rozinko söödus Pantrid juhtima 1-0. Teise kolmandiku teisel minutil viigistas HK Prizma seisu, kuid poolteist minutit hiljem viis Nikita Puzakov Daniil Fursa ja Daniil Tsarkovskyi söödust Pantrid taas ette ja teisele vaheajale mindi 2-1 eduseisus. Kolmanda kolmandiku alguses kasvatas Rasmus Kiik Pantrite edu 3-1 peale, 11 minutit hiljem lõi HK Prizma oma teise värava ja seis oli 3-2 Pantritele. Minut enne mängu lõppu vormistas HC Panterile võidu Daniil Fursa Daniil Tsarkovskyi ja Roland Luhti söödust.

HC Panter väravAvaht Villem-Henrik Koitmaa tõrjus 28 vastaste pealelööki.

Nädalavhetusel, 21-22. oktoober ootab- HC Panter esindusmeeskonda ees sõit Riiga, kus peetakse kaks kohtumist HS Riga meeskonnaga.