HC Panter esindusmeeskond pidi Optibet Hokiliigas vastu võtma kaotuse valitsevalt Läti meistrilt

Laupäeval, 13. jaanuar kohtusid Haabersti jäähallis valitsev Eesti meister HC Panter ja valitsev Läti meister HK Zemgale/LBTU.

Väga põnevas ja kaasahaaravas mängus läks esimese kolmandiku lõpus mängu juhtima Zemgale. Teise kolmandiku esimeses pooles lisas Zemgale veel ühe värava ja asus juhtima 2-0. Minut hiljem vähendas Roland Luht pantrite kaotust ühele väravale, kuid kolmandiku lõpus visatud värav viis HK Zemgale 3:1 eduseisus teisele vaheajale. Kolmandal kolmandikul viskas oma kolmanda värava Gustavs Millers ja viis Zemgale ette 4:1. Viis minutit enne mängu lõppu vormistas Daniil Fursa lõppseisuks 2:4.
Pantrite poolel sai kaks söödupunkti kirja Daniil Tsarkovskyi ja ühe Saveli Novikov ja Daniil Fursa.

HC Panteril on põhihooajal veel mängida 6 kohtumist.