HC Panter alistas koduväljakul Narva PSK, lõppseisuks jäi 3-2

Tänases kodumängus alistas HC Panter Narva PSK lõpptulemusega 3-2 (0-1, 1-1, 2-0).

Esimene kolmandik algas taaskord pantritel raskelt ning ilma tabamusteta. 17. minutil suutis külla tulnud meeskond visata litri meie väravasse. Esimene kolmandik lõppes kaotusseisus 0-1.

Teine kolmandik algas rabedalt ning vastased suutsid ka teise värava lüüa. Kuid 30. minutil lõi Kevin Parras #18 vastastele ühe värava tagasi (söötja Mihkel Võrang #90). Viimasele kolmandikule mindi vastu 2-1 kaotusseisus.

Kolmandal kolmandikul tulid pantrid nigelast seisust välja ning löödi kaks vastuseta väravat. Väravalööjateks olid Dominik Tobola #97 (söötjad Saveli Novikov #77 ja Silver Kerna #2) ja Mihkel Võrang #90 (söötja Kevin Parras #18). Tänane mäng lõppes seisuga 3-2 ja võit tuli koju.

Meeskonna parimaks mängijaks valiti ründaja Kevin Parras #18!

Vaata ka videost, kuidas kaitsja Patrick Kookmaa #65 mängu kokku võttis.

Aitäh kõigile, kes te live ülekande vahendusel meile pöialt hoidsite. Selleks korraks on ka loos läbi ja võitja on Janec Mururand! Palju õnne!