Esimeses finaalmängus kaotas HC Panter Tartu Välgule, lõppseisuks jäi 5-1

Esimeses karikavõistluste finaalmängus pidi HC Panter alla vanduma Tartu Välgule, mängu lõppseisuks jäi 5-1.

Esimesel kolmandikul suutsid vastased pantrite eksimused ära karistada ja asusid mängu 3-0 juhtima.

Teisel kolmandikul oli mäng väga tasavägine, kuid oma võimalusi ei suutnud kumbki tiim väravateks realiseerida.

Kolmanda kolmandiku alguses suutis Daniel Baranek #12 litri vastaste väravasse visata (söötjad David Baranek #15 ja Jaanud Sorokin #86). Kuid Tartu Välgu mängijad lõid kaks väravat lisaks ning mäng lõppes pantrite jaoks kaotusega 5-1.

Peatreener Märt Eerme kommenteeris mängu järgnevalt: “Alustasime pehmelt ja oma eksimustest karistati meid ära kiirelt. Teine värav nende ülekaal ja kolmas markeerimiseksimus. Teise ja kolmanda kolmandikuga suutsime oma taset tõsta ja mängupilt muutus. Hea on videolt vaadata, kui puhtalt vastaste 4 värav, mängu otsustanud olukord, sündis. Hea, et tegemist on “seeriaga” ja meil üle poole meeskonnast saavad kogeda esmakordselt selliseid mänge ja seda pinget.

Teeme vigade parandused trennides ja laupäeval paneme kõik likku, et pühapäeval uuesti Tartus mängida!”

Vaata ka videost, kuidas kommenteerib mängu Paul Sillandi #7.

Aitäh kõigile, kes te live ülekande vahendusel meile pöialt hoidsite!

Juba järgmisel laupäeval on võimalik pantritel näidata koduareenil, milleks nad on tegelikult suutelised, sest siis toimub karikavõistluste teine finaalmäng.