Coolbet hokiliiga finaalseeria sai avapaugu!

Coolbet hokiliiga kolme võiduni peetav finaalseeria sai alguse möödunud nädalavahetusel. Esimeses mängus läks HK Kurbads juhtima neljandal minutil, kuid peagi seadis Paul Sillandi jalule viigi. Demid Morozovi väravast läksid teisel kolmandikul juhtima Pantrid 2-1, kuid peagi Kurbads viigistas. Kolmanda kolmandiku viimasel minutil läks Kurbads juhtima 3-2. Pantrid võitlesid vapralt, vahetasid viimasel 30 sekundil väravavahi kuuenda väljakumängija vastu, kuid ei suutnud viiki jalule sead ning Kurbads lõi oma neljanda värva tühja võrku. Mängu jooksul tegi meie väravavaht Villem-Henrik Koitmaa 32 tõrjet.

Mängu kokkuvõtet vaata Siit

Teises omavahelises finaalkohtumises läksid väljakuperemehed teise kolmandiku algul juhtima, kui Mihkel Võrang vastas kahe väravaga ja Patrick Kookma lisas ühe ning teisele vaheajale mindi 3-1 Pantrite eduseisus. Viimasel kolmandikul suutsid Kurbadsi mängijad jalule seada viigi, mis viis mängu lisaajani.
Lisaaeg möödus suures pildis Kurbadsi rünnakute surve all, kui 27 sekundit enne lisaaja lõppu suutis arvulisest ülekaalust visata oma kolmanda värava mängus Mihkel Võrang ning viigistas finaalseeria.
Pantrite väravas tegi supermängu Villem-Henrik Koitmaa, kes tõrjus mängu jooksul koguni 52 vastaste pealeviset.

Mängu kokkuvõtet näed siit

Coolbet Hokiliiga finaalseeria jätkub järgmisel nädalavahetusel Tallinnas Haabersti jäähallis.
Kolmas mäng toimub 8. aprillil ja neljas 9. aprillil.