Tartu Välk alistas HC Panteri ja lõppseisuks jäi 9-6

Tänases haaravas ja võitluslikus mängus alistas Tartu Välk HC Panteri lõpptulemusega 9-6 (5-1, 1-3, 3-2).

Esimene kolmandik algas külma dušiga, kui Tartu Välk lõi litri meie meeskonna väravasse 12. sekundil. Olles 2-0 taga, suutis Sander Stetski #23 lüüa 8. minutil selle mängu pantrite esimese värava (söötjad Dominik Tobola #97 ja Kevin Parras #18). Kuid esimene kolmandik lõppes meile paraku suure kaotusega, kus tabloo näitas seisuks 5-1.

Teise kolmandiku alguses tegid pantrid suure comeback’i. Esimese 8 minuti jooksul suudeti lüüa vastaste võrku 3 väravat järjest. Väravalööjateks olid Kevin Parras #18 (söötja Paul Sillandi #7), Mihkel Võrang #90 (söötjad Kevin Parras #18 ja Dominik Tobola #97) ja Allan Saar #10 (söötja  Silver Kerna #2). Kolmandiku lõpus leidsid paraku värava üle ka vastased. Teine kolmandik lõppes seisuga 6-4.

Kolmandal kolmandikul pidid pantrid alla vanduma vastaste paremusele, kui tartlased lõid 4 minuti jooksul meile 3 väravat. Mängu lõpuminutitel suutsid pantrid veel kaks litrit vastasse väravasse toimetada, väravalööjateks Oleksii Lubnin #26 (söötjad Saveli Novikov #77 ja Kevin Parras #18) ja Jaanus Sorokin #86 (söötjad Daniel Baranek #12 ja Paul Sillandi #7). Tänane mäng lõppes seisuga 9-6.

Esindusmeeskonna peatreener kommenteeris mängu järgmiselt: “Tartu oli täna parem meeskond ja olid valmis mängima. Meil olid väga sünged vahetused 1 kolmandiku alguses ja lõpus. Teine kolmandik oleks suutnud ehk mängu muuta aga nende 6 värav pani mängule punkti. Võtame mängust head asjad kaasa, treenime kõvemini ja parandame oma vead, et tulla siit parema meeskonnana välja.”

Meeskonna parimaks mängijaks valiti täna noor puurilukk Semjon Solomanin #30, kes tegi 29 tõrjet. Vaata ka videost, kuidas Semjon mängu kokku võttis.

Aitäh kõigile, kes te live ülekande vahendusel meile pöialt hoidsite!